Загинув айдарівець
15.03.2016 23:21

Неподалік Авдіївки Донецької області загинув відомий золотоніський активіст, учасник Революції Гідності, адвокат "айдарівець" Назар Крупка.

Бійці потрапили під обстріл. Про це кажуть бойові товариші Назара, повідомляючи, що тіло його знаходиться у морзі.

Проте, у військкоматі офіційно про загибель золотонісця не кажуть, навіть матері Назара нічого не повідомили. Мовляв, немає підтвердження.

Хочеться вірити, що у родичів ще є надія, однак закрадається підозра, що офіційно про загибель українських бійців не повідомляють, щоб приховати реальну ситуацію на війні, адже керівництво держави продовжує говорити про дотримання Мінських домовленостей, попри те, що на фронті щодня точаться дедалі запекліші бої.

Восени Назар Крупка вже вдруге пішов на фронт, служив у “Айдарі”, що стоїть під Торецьком. Перед тим було буремне Щастя. Скрізь, де дислокувався цей батальйон, розповідав Назар, місцеві жителі дуже раділи, адже бойовики боялись їх обстрілювати – ті жорстко давали здачі.

У мирному житті Назар був хорошим другом журналістів “Дзвону”, він завжди вражав своєю прямотою, розсудливістю, чесністю і готовністю діяти. У команді Об’єднаної опозиції пройшов два роки жорсткого протистояння на “проблемному” 197-му виборчому окрузі, виборюючи перемогу народного депутата VII скликання Леоніда Даценка. Під час Революції Гідності він був на Майдані, навіть Новий рік зустрічав там із однопартійцями з “УДАРу”. Потім був помічником народного депутата Ірини Геращенко. Як адвокат завжди намагався допомогти тим золотонісцям, які не мали грошей на дорогих юристів. До справ завжди ставився надзвичайно серйозно і відповідально.

Таким він був і на фронті.

Десять днів тому Назар був удома в короткій відпустці, говорив, що, напевне, скоро демобілізується, бо “Айдар” мали виводити в тил (щоб “Айдарівці” не давали здачі?) А він не звик безцільно сидіти, прагнув діяти, змінювати країну, в якій жив.

“Не хочу сидіти в тилу, склавши руки. Завжди буду на передовій: і на війні, і в громадському житті”, – сказав тоді друзям він.

Тетяна Воронцова

 
Світлина від Українська спілка учасників бойових дій в АТО.